poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Wyniki konkursu z Pasażem Kosmetycznym...


Witajcie

Dzisiaj szybciutki wpis, na który na pewno czekacie, mianowicie rozwiązanie konkursu z Pasażem Kosmetycznym i zestawami marki Biokosma.

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w wakacyjnej zabawie i promowanie konkursu na swoich blogach i profilach FB. Szczególnie cieszy mnie aktywność gości i obserwatorów, ogromnie Wam dziękuję. Dodam jeszcze, że nie brałam pod uwagę zgłoszeń przesyłanych bezpośrednio na mój adres @, bowiem takiej możliwości regulamin nie przewidywał.

Z przyjemnością ogłaszam, że nagrody sponsorowane przez sklep Pasaż Kosmetyczny otrzymują:
Zestaw 1: Dagusia
Zestaw 2: Elitte

Bardzo proszę o przesłanie danych adresowych na pinkmause@onet.eu. A wszystkich moich stałych obserwatorów i gości zapraszam na kolejne konkursy.Produkty firmy Biokosma zawierają tylko naturalne systemy konserwujące. wykorzystywane są wyłącznie oleje roślinne, wosk i ekstrakty. Nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego oraz surowców z organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO). Nie są testowanie zarówno przy produkcji jak i przy rozwoju produktów na zwierzętach. Naturalna równowaga skóry zostaje zachowana. Nie zawierają żadnych syntetycznych barwników, środków konserwujących.

Przypomnę, że sponsorem nagród był sklep Pasaż Kosmetyczny mający w swojej ofercie bogaty wachlarz kosmetyków naturalnych, takich marek jak Biokosma, Eubiona, Bioturm i innych. Zapraszam Was do odwiedzenia sklepu pod adresem: http://www.pasazkosmetyczny.pl/

Pozdrawiam, Marta

27 komentarzy:

 1. Gratulacje Szczęściary ;)
  Kosmetyki bardzo ciekawe i przyjemne dla oka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację dla tych, którym się poszczęściło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Dziewczyny będzie cieszyć się naprawdę dobrymi kosmetykami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulejszyn!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłego użytkowania wam życzę:) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję! Każda opinia jest dla mnie cenna.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących.

Komentarze naruszające zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub powszechnie uznane za obraźliwe będą usuwane.