środa, 14 sierpnia 2013

Olimp Labs. dla zdrowia i urody...
Witajcie

Dzisiaj po raz kolejny chciałam Wam przybliżyć markę Olimp Labs. i nowe produkty, które pojawiły się w bogatej ofercie suplementów i witamin. Sama jestem zwolennikiem zażywania suplementów, które mają pozytywny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i urodę, a niestety sama dieta nie zawsze wystarcza.

Marka Olimp Labs. jest wyborem bardzo dobrym, oferuje bowiem suplementy zróżnicowane i kompleksowe, o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu zdobywa liczne nagrody, a także jest bardzo często polecana przez farmaceutów. I piszę to z perspektywy świadomego klienta, kierując się głównie składem produktów, który jest najwyższej jakości. Dzisiaj kilka słów na temat dwóch suplementów, a mianowicie FEMI PROTECT™ i GOLD-VIT™ B FORTE. Suplement FEMI PROTECT™ przeznaczony jest dla kobiet stosujących doustną antykoncepcję hormonalną. Ostatnio bardzo wiele mówi się na temat preparatów ochronnych i wspomagających organizm przy antykoncepcji hormonalnej i marka Olimp Labs. wychodzi naprzeciw modzie i potrzebom konsumentek. Jest to bowiem preparat wspomagający pracę wątroby i nerek, poprawia metabolizm oraz sprzyja witalności.

Kobiety, które zażywają tabletki antykoncepcyjne wiedzą, jak istotna jest ochrona i wspomaganie, zwłaszcza przy dłuższym okresie terapii hormonalnej. Przy stosowaniu preparatu FEMI PROTECT™ mamy pewność wspomagania, a także ochrony, co można zauważyć już po miesiącu systematycznego spożywania.

Najważniejszy jest jednak fakt, że FEMI PROTECT™ oparty jest na naturalnych ekstraktach, takich jak: żeń-szeń, skrzyp polny, karczoch i zielona herbata wzbogaconych witaminą B6 i chromem. Tym samym dbamy nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie funkcji naszego organizmu, ale także o metabolizm i stan skóry, co również ma duże zasadnicze znaczenie.FEMI PROTECT™ może nam zastąpić suplementy ze skrzypem polnym, które stosujemy dla poprawy stanu włosów, skóry i paznokci oraz suplementy dla ochrony wątroby zawierające wyciąg z karczocha lub zieloną herbatę, którą nie każdy lubi. Jest więc preparatem wieloskładnikowym i jednocześnie kompleksowym, co podkreślam z dużym naciskiem.

Mogłabym wychwalać skład i efekty, wiem jednak, że najlepiej przekonać się samemu, jak fantastycznie można wspomagać organizm, zapobiegać problemom i stosować suplementy prewencyjne. Tym bardziej, że jeśli porównamy skład preparatu FEMI PROTECT™ z innymi dostępnymi na rynku, na pewno zauważymy różnicę.

A jeśli już sięgamy po preparaty wspomagające, niech będą najlepszej jakości – sama niejednokrotnie miałam się okazję przekonać, jak istotne jest dbanie o jakość i skład zażywanych suplementów. FEMI PROTECT™ polecam, zauważając korzystny wpływ i działanie, a jako kobieta świadoma dbam o swoje zdrowie, najlepiej jak potrafię.Drugim z preparatów, który chciałam Wam dzisiaj zarekomendować jest GOLD-VIT™ B FORTE czyli kompleks witamin z grupy B. Jak istotna i ważna dla naszego organizmu jest ta grupa witamin, na pewno wiecie i lekcja farmacji nie jest tu nikomu potrzebna. W kilku słowach witaminy z grupy B mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, metabolizm, pomagają zachować zdrową skórę, wspomagają prawidłową produkcję czerwonych krwinek. 

Dodatkowe wspomaganie organizmu witaminami grupy B jest szczególnie polecane przy osłabieniu w wyniku przebytych chorób, w okresie rekonwalescencji lub zwiększonego wysiłku fizycznego. Stąd GOLD-VIT™ B FORTE stosuje mój syn, który od początku wakacji rozpoczął intensywny trening i uznałam, że taka pomoc będzie dla niego jak najbardziej wskazana.  Przyznam się Wam jeszcze do jednej rzeczy, a mianowicie podaję ten suplement synowi jeszcze z jednego powodu, który nie został tu wymieniony, a jest chyba znany. Mianowicie zażywanie witamin z grupy B jest idealnym sposobem na uniknięcie pogryzienia przez komary i kleszcze, a jak wiadomo ten problem, zwłaszcza latem bywa szczególnie uciążliwy.

Mam więc pewność, że chronię swoje dziecko, a jednocześnie wspomagam jego organizm, zarówno w kwestii prozdrowotnej, jak i prewencyjnej. Bardzo wysoka jakość suplementu GOLD-VIT™ B FORTE zapewnia odpowiednie dawki witamin, które bardzo dokładnie są opisane na opakowaniu, dając nam pełną informację o suplemencie.

Dodam jeszcze, że tabletki są małe, stąd łatwe do połknięcia i zażywamy tylko jedną tabletkę dziennie. Te cechy użytkowe są zdecydowanie korzystne, dlatego warto o nich wspomnieć. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, więc jedno opakowanie wystarcza nam na dwa miesiące. Uważam, że warto sięgnąć po ten suplement, zwłaszcza jeśli nasz organizm potrzebuje dodatkowego wspomagania i ochrony.Jak doskonale wiecie, cenię markę Olimp Labs., a oferowane przez nią suplementy polecam z pełną świadomością ich doskonałej jakości. Znając opinię dobrego farmaceuty, mam także pewność, że sięgając po te preparaty, wybieram jedne z najlepszych na rynku. Dlatego i Wam rekomenduję markę oraz naprawdę ogromny i szeroki wachlarz produktów witaminowych i suplementów, które oferuje.   

Od producenta:

FEMI PROTECT™

Femi Protect to suplement diety, zawierający kompleks składników aktywnych, wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu w czasie stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej.Badania naukowe potwierdzają działanie składników zawartych w preparacie:
1. Ekstrakt z zielonej herbaty (98% polifenoli, 55% EGCG) – wspomaga metabolizm co w konsekwencji ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała, zawiera antyoksydanty, które przyczyniają się do utrzymania organizmu w zdrowiu
2. Ekstrakt skrzypu polnego – wspomaga prawidłową pracę nerek, jest źródłem krzemu, który pomaga w utrzymaniu włosów, paznokci oraz skóry w optymalnej kondycji.
3. Ekstrakt karczocha (5% cynrayny) – wspiera detoksykację wątroby, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, układu pokarmowego oraz procesów trawienia.
4. Żeń-szeń koreański (7% ginsenozydów) – pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej, przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co związane jest z lepszą pracą mózgu.
5. Witamina B6 – przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
6. Chrom - to pierwiastek uczestniczący w prawidłowym metabolizmie makroskładników pokarmowych, wpływający na aktywność enzymów regulujących procesy metabolizmu cukrów i tłuszczów. Pomaga on także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Informacja żywieniowa, 1 tabletka:
Ekstrat zielonej herbaty (98% polifenoli, 55% EGCG): 50 mg
Ekstrakt skrzypu polnego: 150 mg
w tym: krzemionka: 10,5 mg
Ekstrakt karczocha (5% cynaryny): 150 mg
Żeń-szeń koreański (7% ginsenozydów): 150 mg
Witamina B6: 1,4 mg (100%*)
Chrom: 40 µg (100%*)
*%ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia


 

Składniki: ekstrakt skrzypu polnego (Equisetum arvense L.), ekstrakt żeń-szenia koreańskiego (Korean Panax ginseng), ekstrakt karczocha (Cynara scolymus L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana – substancje wypełniające; fosforan wapnia – substancja wiążąca; skrobia ziemniaczana; laktoza; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu – substancje przeciwzbrylające; chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6; alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu – substancje glazurujące, dwutlenek tytanu – barwnik, chlorek chromu (III).  

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Opakowanie: 30 tabl./Cena: 21,50 zł

GOLD-VIT™ B FORTE
Zdrowa skóra - układ nerwowy - metabolizm - krew

Preparat przeznaczony: jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na witaminy z grupy B, w szczególności w okresie wzmożonego zapotrzebowania na te składniki, będącego wynikiem osłabienia organizmu, przebytych chorób, w okresie rekonwalescencji lub zwiększonego wysiłku fizycznego.Gold-Vit™ B Forte to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający kompleks witamin z grupy B, niezbędnych do właściwego przebiegu procesów zachodzących w organizmie, np. witamina. B2, niacyna i biotyna przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a także pomagają zachować zdrową skórę. Dodatkowo biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Witaminy B6 i B12 wspomagają prawidłową produkcję czerwonych krwinek. Foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi, a także prawidłowej syntezie aminokwasów, co ma niebagatelne znaczenie przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Informacja żywieniowa: 1 tabletka
Witamina B1: 2,8 mg (250%*)
Witamina B2: 4,2 mg (300%*)
Niacyna: 32 mg (200%*)
Witamina B6: 4,2 mg (300%*)
Kwas foliowy: 400 µg (200%*)
Witamina B12: 5 µg (200%*)
Biotyna: 100 µg (200%*)
Kwas pantotenowy: 12 mg (200%*)
*%ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożyciaSkładniki: celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana – substancje wypełniające; amid kwasu nikotynowego – niacyna; laktoza; D-pantotenian wapnia – kwas pantotenowy, fosforan wapnia – substancja wiążąca, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, cyjanokobalamina – wit. B12, ryboflawina – wit. B2, chlorowodorek tiaminy – wit. B1, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, kwas pteroilomonoglutaminowy – folian, D-biotyna – biotyna; alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu – substancje glazurujące; dwutlenek tytanu, tlenek żelaza – barwniki.
Opakowanie: 60 tabl./Cena: 11,45 zł

OLIMP Labs., opiera się na idei zapewnienia lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędnymi priorytetami działania oraz inspiracją do dalszego rozwoju jest najwyższa jakość produktów. Oferowane przez Olimp Laboratories produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie.


Znacie preparaty Olimp Labs.?
Macie swoje sprawdzone suplementy?
Zapraszam do rozmowy...


22 komentarze:

 1. Gold-Vit B Forte stosuje moja mama i nie narzeka. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) bo jest to dobry suplement, nawet bardzo dobry :)

   Usuń
 2. suplementy mogą pomóc w słabszym okresie dla naszego organizmu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, chociaż sama stosuję systematycznie :)

   Usuń
 3. ja znów nie lubię na ustach mieć nic, no może jedynie jakiś balsam :)
  ta pomadka jest moją jedyną ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli witaminki to jestem jak najbardziej za, również zdarza mi się sięgać po tego typu suplementy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także, bardzo sobie chwalę i stosuję regularnie :)

   Usuń
 5. Biorę tabletki antykoncepcyjne już ponad rok. Ten pierwszy produkt bardzo mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, moim zdaniem naprawdę warto :)

   Usuń
 6. Jestem pod wrażeniem Twoich recenzji! Są bardzo dokładne :o

  OdpowiedzUsuń
 7. generalnie to mnie przekonałaś do tych suplementów, ale boje się, że kupię i nie będę stosować-słomiany zapał, jak raz zapomnę wziąć tak już klapa...

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy ten suplement.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najważniejsza jest systematyczność - wtedy takie suplementy mają szansę zdziałać wiele dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wyćwiczyć, tym bardziej jak widać efekty :)

   Usuń
 10. Ja w ogóle takich suplementów diety nie łykam więc nawet bym się nie skusiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Składniki te suplementy mają bardzo fajne, z pewnością niezbędne w naszej codziennej diecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tej firmy każdy suplement jest bardzo dobry. Chociażby magnez oraz magnez+potas

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli przez dłuższy okres czasu stosuje się jakiś środek, trzeba zażyć drugi, który niweluje skutki pierwszego - taka ochrona przed tym, co daje nam ochronę. Mam nadzieję, że inne panie są równie zadowolone z produktu :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję! Każda opinia jest dla mnie cenna.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących.

Komentarze naruszające zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub powszechnie uznane za obraźliwe będą usuwane.