piątek, 24 sierpnia 2012

ElestaBion S marki Floslek - opinia


Dzięki portalowi Uroda i Zdrowie miałam przyjemność poznać i testować szampon dermatologiczny przeciwłupieżowy ElestaBion S marki Floslek. Dzisiaj chciałam opowiedzieć o tym produkcie, który jest genialnym kosmetykiem dla włosów sprawiających kłopoty.

Moja opinia:

Szampon był testowany zgodnie z zaleceniami producenta przez trzy tygodnie przez mojego dorastającego syna, który niestety ma problemy z nawracającym łupieżem. Dlatego bardzo nas ucieszyła możliwość poznania nowego produktu, który stałby się lekarstwem, na łupież, a zarazem umożliwił jego skuteczną eliminację na dłuższy czas.
Szampon zamknięty jest w wygodnej, poręcznej i ładnej buteleczce z aplikatorem, dzięki czemu jego dozowanie jest łatwe i praktyczne. Ma konsystencję dość gęstego żelu o bardzo przyjemnym, odświeżającym zapachu. Bardzo dobrze myje i jest ogromnie wydajny, co uważam za ogromną zaletę produktu. Nie lubię bowiem szamponów, których trzeba używać w nadmiernej ilości, aby włosy ładnie się myły.
Szampon nie wysusza i nie obciąża włosów, nie pozostawia też efektu „siana na głowie”, jest zatem bardzo dobrym szamponem pielęgnacyjnym. W sposób widoczny likwiduje łupież, już po kilku zastosowaniach problem został zupełnie rozwiązany, ku naszej ogromnej radości. Nikt przecież nie lubi łupieżu, który do nas notorycznie powracał. Mamy nadzieję, że stosowanie szamponu ElastaBion S pozwoli nam zupełnie wyeliminować ten nieestetyczny problem na długi czas, aby nie używać słowa na zawsze.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu, który oceniamy bardzo wysoko i jesteśmy ogromnie zadowoleni z już osiągniętych wyników. Redukcja łupieżu jest widoczna już po pierwszych zastosowaniach, a kuracja przez kilka tygodni daje efekt całkowitego, skutecznego pozbycia się łupieżu. Oczywiście zamierzamy zakończyć kurację, aby efekt był długotrwały, na co bardzo liczymy.
Bardzo dziękujemy za możliwość poznania tego produktu, który jest skuteczny i bardzo przyjemny w użytkowaniu. Jego nuta zapachowa sprawia, że mycie głowy jest przyjemne, a efekt pojawia się niemal natychmiast, dlatego warto go poznać i stosować przy łojotoku i łupieżu. Jestem, jako mama, ogromnie zadowolona z wyeliminowania łupieżu, widocznej poprawy kondycji i przywrócenia naturalnego wyglądu włosów mojego syna.
Polecam szampon bardzo serdecznie, z pełną świadomością, że jest to produkt bardzo dobry, skuteczny i wydajny. Dodatkowo ma właściwości pielęgnacyjne, dzięki czemu kuracja jest połączona z dbaniem o włosy i nie istnieje konieczność szybkiej zmiany szamponu. To doskonały produkt dla włosów dotkniętych problemem łupieżu oraz włosów pozbawionych witalności i zdrowego wyglądu. Moim zdaniem jest to szampon bardzo skuteczny, który warto poznać w momencie pojawienia się problemów.
Ogromnie dziękuję za możliwość testowania szamponu ElestaBion S marki Floslek i poznanie doskonałego sposobu na pozbycie się łupieżu. Jestem ogromnie zadowolona z efektów i mam nadzieję, że będą one długotrwałe.

Od producenta:

Badania dermatologiczne wykazały korzystny wpływ stosowania szamponu w walce z przyczyną i objawami suchego i pstrego łupieżu.
Zastosowanie:
- uporczywie nawracający łupież suchy i pstry,
- kuracja 2-4 tygodniowa, dla osób z łupieżem suchym, łupieżem pstrym, nadmiernym złuszczaniem owłosionej skóry głowy,
- profilaktyka przeciwłupieżowa u osób o słabo nawilżonej, przesuszonej skórze głowy ze skłonnością do nadmiernej keratynizacji.
Działanie:
Specjalistyczny szampon nowej generacji oparty na Elastab HP 100 (Diizotionian heksamidyny). skutecznie i długotrwale usuwa łupież suchy i pstry. Zapobiega jego nawrotom.
- Normalizuje proces keratynizacji naskórka, wyraźnie zmniejsza nadmierne złuszczanie się owłosionej skóry głowy.
- Likwiduje przyczynę łupieżu suchego i pstrego, zapobiega jego nawrotom.
- Hamuje rozwój bakterii, drożdżaków oraz grzybów skóry głowy (Malassezia furfur) – przyczynę łupieżu.
- Reguluje i odnawia naturalną mikroflorę bakteryjną.
- Nawilża skórę głowy i włosy.
- Likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia.
- Hamuje wypadanie włosów.
Efekt:
Długotrwała i skuteczna likwidacja lub znaczne zmniejszenie objawów łupieżu suchego i pstrego u wszystkich badanych. Wypielęgnowane, miękkie i puszyste włosy bez łupieżu.
Więcej:

2 komentarze:

  1. Dermokosmetyki marki Pityver są często polecane przez profesjonalistów w kwestii leczenia łupieżu pstrego. Jego innowacyjna formuła zapewnia kompleksową walkę z tą chorobą. Borykając się z tą przypadłością nie można jednak zapominać o rygorystycznej higienie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z szamponów także stosuję Pityver przy problemach z łupieżem pstrym. Cenię go szczególnie za naturalny skład i za to, że jest dostępny w całym zestawie z płynem i emulsją

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję! Każda opinia jest dla mnie cenna.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących.

Komentarze naruszające zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub powszechnie uznane za obraźliwe będą usuwane.