piątek, 24 sierpnia 2012

Collagen Noble Health - opinia


Przez ostatnie kilka tygodni miałam ogromną przyjemność testować produkt Collagen Noble Health. Ogromni dziękuję portalowi Uroda i Zdrowie za tę możliwość, tym bardziej, że produkt ten cenię już od dawna.
Collagen jest preparatem w tabletkach i stanowi wspaniały suplement diety dla kobiet, które mają problemy z łamliwością paznokci, wypadającymi włosami, czy utratą elastyczności skóry. I możecie mi wierzyć ten preparat naprawdę potrafi działać cuda, wystarczy tylko regularnie go zażywać!
Opakowanie preparatu jest bardzo eleganckie, z dobrym zamknięciem i bardzo dokładną informacją, która ułatwia stosowanie. Tabletki są dość duże, ale ja nigdy nie miałam problemów z przełykaniem, dlatego dla mnie to nie jest problem. Stosuje się 2 tabletki 2 razy dziennie (a mamy ich 90 w jednym opakowaniu!) i obserwuje efekty.
Oczywiście najlepiej jest być cierpliwym, bowiem nie mamy do czynienia z czarami czy super przemianą trwającą kilka minut. Najszybciej, przynajmniej w moim wypadku zauważyłam efekty na paznokciach, które stały się twarde, mocne i wytrzymałe. Skończył się problem z rozdwajaniem, czy pękaniem, który strasznie mnie irytował i utrudniał pisanie na klawiaturze.
Kolejną zmianą, jaką zauważyłam, była ogromna poprawa napięcia skóry, szczególnie w okolicach oczu i szyi, co już od kilku lat zaczyna być moim wiodącym problemem. Twarz i szyja w bardzo widoczny sposób odzyskała sprężystość, a jest to efekt bardzo przyjemny i niezwykle korzystny. Oczywiście nie jest to tzw. „efekt żelazka”, jaki często obserwuję po zastosowaniu skoncentrowanego serum, ale bardzo trwała i przyjemna zmiana w elastyczności skóry, jej nawilżeniu i wyglądzie. Wiem z doświadczenia, że stałe przyjmowanie suplementu utrzymuje ten efekt przez bardzo długi czas i na pewno można tutaj mówić o wstrzymaniu procesu starzenia się skóry, a także o promiennym wyglądzie.
Najdłużej musiałam czekać na efekt zauważalny na włosach, ale byłam cierpliwa, więc wiem, że zatrzymałam nareszcie ich wstrętne wypadanie, co jest moją zmorą od kilku już lat w okresie wiosennym. Co więcej, włosy odzyskują sprężystość, a w moim wypadku zaczęły się dodatkowo ładnie skręcać, co jeszcze bardziej mnie uszczęśliwiło. Koniec z wanną pełną włosów przy myciu, koniec z włosami na jasnych ubraniach i tych nieszczęsnych, które przypadkiem wpadną do właśnie ugotowanej zupy (przy wypadaniu, różne wypadki potrafią zepsuć humor na cały dzień).
Jednym słowem Collagen jest fantastycznym suplementem, który polecam i będę polecać i sama będę stosować dla trwałych i widocznych efektów, tak korzystnych i tak przyjemnych. Jest to naprawdę doskonały środek, który po raz kolejny mnie nie zawiódł i udowodnił, że można być piękną, trzeba tylko chcieć.
Ogromnie dziękuję za możliwość testowania tego preparatu, który dla mnie jest prawdziwą pomocą i skutecznym, wartym polecania suplementem diety. Naprawdę warto… Ja go ogromnie cenię, czego i Wam życzę…

10 komentarzy:

 1. Nіcе blog herе! Also yοur wеbsіte loads up very fast!
  What host are you uѕing? Ϲan I get your affilіate link tο уour host?
  I ωiѕh my web site loaded up аs fast as yours lоl

  my wеb page :: Payday Loans

  OdpowiedzUsuń
 2. Również stosuje ten kolagen ale teraz w swoim składzie ma dodatkowo kwas hialuronowy. Na twarzy nie mam już przesuszonych miejsc, włosy i paznokcie bardzo mi się wzmocniły. Zdecydowanie polecam.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki tej opinii kupiłam opisywany Collagen i nie żałuje.:-) Widzę już pierwsze zadowalające mnie efekty i na pewno z niego nie zrezygnuje.!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja uzuwam od 2 lat z malymi przerwami-super polecam'jedrna skora,mniejszy celulit,paznokcie sie nie lamia,wlosy rosna w szybkim tempie.

  OdpowiedzUsuń
 5. W nowej recepturze produkt jest rewelacyjny. Stosuję już go od roku i polecam każdemu,

  OdpowiedzUsuń
 6. najlepszy! stosowałam różne badziewia, ale wróciłam to tego, są efekty,

  OdpowiedzUsuń
 7. class a collagen od noble health swietny

  OdpowiedzUsuń
 8. stosuje go od dawnna przy hashimoto

  OdpowiedzUsuń
 9. wg mnie najlepszy http://sklep.noblehealth.com/produkt/class-a-collagen-kolagen

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję! Każda opinia jest dla mnie cenna.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących.

Komentarze naruszające zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub powszechnie uznane za obraźliwe będą usuwane.